Змішувач Hansgrohe Talis Select M51 73867000
Відео 2Фото 12 |
Hansgrohe Talis Select M51 73867000 |
|
Регулювання кута повороту виливу на два рівні: 110° або 150°. Регульоване обмеження температури води. Підходить для проточних водонагрівачів. Кнопка включення/вимикання Select. MagFit-магнітна система кріплення висувного виливу.
Фіксована душова струмінь, автоматичне перемикання струменя в вихідний режим.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Talis Select M51 73867000
Усі ціни 18 →Змішувач для кухні Hansgrohe Talis Select M51 300 2jet Sbox сталь 73867800 | 37 271 грн. |
Змішувач для кухні Hansgrohe Talis Select M51 300 2jet Sbox сталь 73867800 | 31 213 грн. |
Змішувач для кухні із висувною лійкою HANSGROHE Talis Select M51 хром лату | 29 676 грн. |
Змішувач для кухні з висувним душем Hansgrohe Talis Select M51 sBox (73867 | 29 676 грн. |
Змішувач для кухні Hansgrohe Talis Select 300 з витяжним виливом Sbox (738 | 29 676 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →