Змішувач Hansgrohe Metris Select M71 73802000
Відео 2Фото 4 |
Hansgrohe Metris Select M71 73802000 |
|
Регулювання кута повороту виливу на два рівні: 110° або 150°. Регульоване обмеження температури води. Підходить для проточних водонагрівачів. Включення і виключення води кнопкою Select на виливі.
MagFit-магнітна система кріплення висувного виливу.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Metris Select M71 73802000
Змішувач Hansgrohe Metris Select M71 1jet, sBox для кухонного миття (колір | 30 215 грн. |
Змішувач для кухні HANSGROHE METRIS SELECT M71 / під сталь (73802800) | 36 081 грн. |
Змішувач Hansgrohe Metris Select M71 1jet, sBox для кухонного миття (колір | 23 930 грн. |
Змішувач для кухні HANSGROHE METRIS SELECT M71 / хром (73802000) | 28 577 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →