Змішувач Hansgrohe Talis S 72412000
Hansgrohe Talis S 72412000 |
|
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Talis S 72412000
Усі ціни 10 →Змішувач для ванни Hansgrohe Talis S 72412000 | 89 616 грн. |
Змішувач для ванної на підлогу HANSGROHE TALIS S хром латунь 72412000 | 90 962 грн. |
Підлоговий змішувач для ванни Hansgrohe Talis S (72412000) 72412000 | 90 962 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe Talis S Змішувач для ванни, підлоговий, одноважільний | 60 814 грн. |
Hansgrohe Talis S 899-979 chrom 72412000 | 54 640 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →