Змішувач Hansgrohe Metris Select 73817000
Відео 2Фото 7 |
Hansgrohe Metris Select 73817000 |
|
Кнопка Select — для зручного включення/вимикання води. Магнітна система кріплення лійки MagFit. Кут повороту виливу з регулюванням на 2 рівня: на 110 °, 150 °. Підходить для роботи з проточним водонагрівачем
MagFit - магнітна система кріплення висувного виливу. Клапан зворотного струму води. Фиксируемая душова струмінь, автоматичне перемикання струменя в початковий режим.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Metris Select 73817000
Усі ціни 14 →Змішувач Hansgrohe Metris Select M71 2jet, sBox для кухонного миття з вису | 30 146 грн. |
Змішувач для кухні із висувною лійкою HANSGROHE Metris Select M71 хром лат | 28 698 грн. |
Змішувач для кухні з висувним виливом Hansgrohe Metris Select M71 sBox (73 | 28 698 грн. |
Змішувач для кухні Hansgrohe Metris Select M71 з висувною лійкою 73817000 | 28 698 грн. |
Hansgrohe (73817000) | 18 720 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →