Душова система Hansgrohe Vernis Blend Showerpipe 240 26426670
Фото 5 |
Hansgrohe Vernis Blend Showerpipe 240 26426670 |
|
Запобіжний обмежувач при 40 °C. Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента. Різьбове з'єднання — G1/2". Регульований кут нахилу верхнього душу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Vernis Blend Showerpipe 240 26426670
Усі ціни 13 →Душова система з термостатом Hansgrohe Vernis Blend Showerpipe 240 чорний | 22 100 грн. |
Душова система з термостатом Hansgrohe Vernis Blend Showerpipe 240 (колір | 22 200 грн. |
Душова система із термостатом HANSGROHE Vernis Blend із верхнім душем лату | 33 674 грн. |
Душова система з термостатом Hansgrohe Vernis Blend Showerpipe 240 чорний | 33 674 грн. |
Душова система Hansgrohe Vernis Blend Showerpipe 240 1jet з термостатом (2 | 33 674 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →