Змішувач Hansgrohe Vernis Blend 71870000
Фото 4 |
Hansgrohe Vernis Blend 71870000 |
|
Підходить для проточних водонагрівачів. Регулювання кута повороту виливу на два рівні: 120° або 360°.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Vernis Blend 71870000
Усі ціни 63 →Змішувач для кухні Hansgrohe Vernis Blend чорний матовий 71870670 | 10 826 грн. |
Змішувач для кухні Hansgrohe Vernis Blend (колір - хром), з поворотним вил | 7 613 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe Vernis Blend M35 71870670 | 10 826 грн. |
Кран для кухні одновентильний HANSGROHE Vernis Blend M35 хром латунь 71870 | 7 728 грн. |
Змішувач для кухні Hansgrohe VERNIS BLEND M35 чорний матовий (71870670) 71 | 10 826 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →