Змішувач Hansgrohe Vernis Blend 71554000
Фото 4 |
Hansgrohe Vernis Blend 71554000 |
|
Підходить для проточних водонагрівачів. Регулювання кута повороту виливу на два рівні: 120° або 360°.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Vernis Blend 71554000
Усі ціни 19 →Змішувач для умивальника Hansgrohe Vernis Blend хром 71554000 з поворотним | 8 195 грн. |
Змішувач для раковини Hansgrohe Vernis Blend (колір - хром), з поворотним | 6 864 грн. |
Змішувач для раковини чаші із високим виливом HANSGROHE VERNIS BLEND хром | 8 195 грн. |
Змішувач для раковини Hansgrohe VERNIS BLEND (71554000) 71554000 | 8 195 грн. |
Смеситель для умывальника Hansgrohe Vernis Blend 210 71554000 194952 | 8 195 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →