Змішувач Hansgrohe Vernis Shape 71560000
Фото 6 |
Hansgrohe Vernis Shape 71560000 |
|
Змішувач оснащений аератором з регульованим кутом струменя. Регульоване обмеження температури.
Підходить для проточних водонагрівачів.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Vernis Shape 71560000
Усі ціни 41 →Змішувач для умивальника Hansgrohe Vernis Shape 70 чорний матовий 71560670 | 6 557 грн. |
Змішувач для раковини 70 Hansgrohe Vernis Shape (колір - хром), з донним к | 3 570 грн. |
Змішувач на раковину одновентильний HANSGROHE VERNIS SHAPE хром латунь з д | 4 683 грн. |
Змішувач для раковини Hansgrohe VERNIS SHAPE чорний матовий (71560670) 715 | 6 557 грн. |
Смеситель для умывальника Hansgrohe Vernis Shape 70 71560670 черный матовы | 6 557 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →