Бойлер Hotpoint-Ariston ABS BLU1 R 80 V
Hotpoint-Ariston ABS BLU1 R 80 V |
|
Накопичувальний електричний водонагрівач ємністю 80 л для вертикального настінного монтажу в побутових/господарських приміщеннях, в тому числі, в умовах підвищеної вологості. Позиціонується як продукт базової цінової категорії, здатний повноцінно задовольнити потреби в гарячій воді сім'ї з 2-3 чол. Може одночасно забезпечувати наскільки точок розбору, наприклад, ванну/душову і кухню.
Накопичувальний водонагрівач Hotpoint-Ariston ABS BLU1 R 80 V має традиційну, перевірену часом конструкцію з звичайним занурювальним трубчастим електричним нагрівачем. Його потужності 1500 Вт достатньо для підігріву всього 80-літрового об'єму апарата на 45 °C трохи більше ніж за 3 години. Зовнішній циліндричний корпус водонагрівача має стандартні габаритні розміри і відмінну стійкість до дії бризок води (відповідає стандарту IPX3).
Фірмова технологія Nanomix, реалізована за допомогою спеціального розсікача подачі, впорядковує змішування потоків з різною температурою і збільшує вихід гарячої води. Бак апарата покритий спеціальною термостійкою емаллю AG+, поверхня якої містить невеликі кількості срібла, що пригнічують біологічну обростання. В якості додаткової антикорозійного заходи, передбачений магнієвий анод. Водонагрівач розрахований на тиск до 7 бар і може безпечно експлуатуватися у вітчизняних міських водопровідних мережах.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hotpoint-Ariston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hotpoint-Ariston.
Купити Hotpoint-Ariston ABS BLU1 R 80 V
Водонагрівач Ariston BLU1 R 80 (3201834) | 4 992 грн. |
Ariston BLU1 R 80 V | 7 358 грн. |
Водонагреватель электр. Ariston круглый blu1 r 80 v 1,8k pl eu, 80л, 1,8кВ | 6 745 грн. |
Бойлер Ariston BLU1 R 80 V 1,8K PL EU | 6 300 грн. |
Модификації Hotpoint-Ariston ABS BLU1 R 80 V
Ціни на Hotpoint-Ariston ABS BLU1 R 80 V |
---|---|---|---|---|
Hotpoint-Ariston ABS BLU1 R 50 V | від 4 792 грн. | 8 пропозицій | ||
Hotpoint-Ariston ABS BLU1 R 80 V | від 4 992 грн. | 4 пропозиції | ||
Hotpoint-Ariston ABS BLU1 R 100 V | від 5 895 грн. | 6 пропозицій |