Монітор Iiyama ProLite XU2494HSU-B6 23.8 "
Фото 10 |
Iiyama ProLite XU2494HSU-B6 23.8 "
23.8 "27 "
Діагональ:23.8 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:*VA, MPRT 1 мс
Частота:100 Гц
Контрастність:4 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:AMD FreeSync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Iiyama ProLite XU2494HSU-B6 23.8 "
Усі ціни 26 →Монітор 23.8" Iiyama ProLite XU2494HSU-B6 | 3 999 грн. |
Монітор iiyama ProLite XU2494HSU-B6 Black | 3 999 грн. |
iiyama XU2494HSU-B6 | 4 079 грн. |
Монитор 23.8" Iiyama XU2494HSU-B6 | 4 659 грн. |
Монітор iiyama XU2494HSU-B6 | 4 362 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Iiyama ProLite XU2494HSU-B6
Ціни на Iiyama ProLite XU2494HSU-B6 |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite XU2494HSU-B6 23.8 " | від 3 900 грн. | 26 пропозицій | ||
Iiyama ProLite XU2794HSU-B6 27 " | від 5 039 грн. | 28 пропозицій |