Змішувач Imprese Boa SS 55910
Фото 3 |
Imprese Boa SS 55910 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imprese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imprese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Boa SS 55910
Усі ціни 6 →Змішувач для кухні Imprese Boa SS з висувною лійкою чорний матовий 55911 | 11 392 грн. |
Змішувач для кухні з висувною лійкою Imprese Boa SS хром 55910 | 9 906 грн. |
Смеситель для кухни Imprese Boa SS с выдвижной лейкой черный матовый 55911 | 12 255 грн. |
Кухонний змішувач IMPRESE Boa SS 55911 чорний з гнучким виливом | 10 900 грн. |
Змішувач для кухні з висувною лійкою Imprese Boa SS хром 55910 | 9 906 грн. |
Змішувач для кухні Imprese Boa SS з висувною лійкою чорний матовий 55911 | 11 392 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →