Змішувач Imprese Podzima Zrala ZMK02170807
Фото 4 |
Imprese Podzima Zrala ZMK02170807 |
|
Змішувач має аератор з шарнірним з'єднанням
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imprese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imprese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Podzima Zrala ZMK02170807
Усі ціни 21 →Змішувач для біде Imprese Podzima Zrala бронза ZMK02170807 | 5 752 грн. |
Imprese Imprese Podzima Zrala ZMK02170807 56567 | 5 752 грн. |
Змішувач для гігієнічного душу IMPRESE PODZIMA ZRALA на біде одноважільний | 5 752 грн. |
Змішувач для біде Imprese PODZIMA ZRALA темна бронза (ZMK02170807) ZMK0217 | 5 752 грн. |
Змiшувач для бiде Imprese PODZIMA ZRALA, 35 мм ZMK02170807 | 4 966 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →