Змішувач Imprese Podzima Ledove ZMK01170106
Фото 3 |
Imprese Podzima Ledove ZMK01170106 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imprese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imprese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Podzima Ledove ZMK01170106
Усі ціни 19 →Змішувач двохвентильний на підлогу (окремо) з душем Imprese Podzimu Ledove | 25 800 грн. |
Imprese Imprese Podzima Ledove ZMK01170106 56589 | 25 800 грн. |
Змішувач в ванну на підлогу IMPRESE PODZIMA LEDOVE хром латунь ZMK01170106 | 25 800 грн. |
Смеситель для ванны Imprese Podzima Ledove ZMK01170106 отдельнорасположенн | 25 800 грн. |
Підлоговий змішувач для ванни Imprese PODZIMA LEDOVE (ZMK01170106) ZMK0117 | 25 800 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →