Змішувач Imprese Zamek VR-151031
Фото 4 |
Imprese Zamek VR-151031 |
|
Змішувач на 3 споживача: вилив, верхній душ, ручний душ
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imprese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imprese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Zamek VR-151031
Усі ціни 8 →Imprese Imprese Zamek VR-151031 56167 | 5 474 грн. |
Дивертор потоку вбудований IMPRESE хром VR-151031 | 5 474 грн. |
Imprese Zamek VR-151031 | 5 474 грн. |
Запорно переключающий вентиль Imprese Zamek VR-151031 | 4 653 грн. |
Imprese ZAMEK замочний/перемикальний вентиль (3 споживача), форма R (VR-15 | 5 474 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →