Змішувач Imprese Zamek VR-151032
Фото 3 |
Imprese Zamek VR-151032 |
|
Перемикаючий вентиль на 3 споживача: вилив, верхній душ, ручний душ
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imprese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imprese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Zamek VR-151032
Усі ціни 7 →Imprese Imprese Zamek VR-151032 56168 | 5 548 грн. |
Дивертор потоку вбудований IMPRESE хром VR-151032 | 5 548 грн. |
Запорно переключающий вентиль Imprese Zamek VR-151032 | 5 548 грн. |
Imprese ZAMEK замочний/перемикальний вентиль (3 споживача), форма S (VR-15 | 5 548 грн. |
Замочний/перемикальний вентиль (форма S) IMPRESE ZAMEK VR-151032 | 5 520 грн. |
Дивертор потоку вбудований IMPRESE хром VR-151032 | 5 548 грн. |
Замочний/перемикальний вентиль (3 споживача) Imprese ZAMEK, форма S VR-151 | 5 548 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →