Процесор Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14400 OEM
Відео 13Фото 8 | Очікується у продажу 20 423 грн. Роз'єм (Socket): Intel LGA 1700; Кількість ядер (cores): 10; Performance (cores): 6; Efficient (cores): 4; Кількість потоків (threads): 16; Performance-core Base (ГГц): 2.5; Efficient-core Base (ГГц): 1.8; Модель IGP: UHD Graphics 730; Підтримка PCI Express: 5.0; |
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14400 OEM |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Intel Core i5 Raptor Lake Refresh
Ціни на Intel Core i5 Raptor Lake Refresh |
---|---|---|---|---|
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14400 BOX | від 9 429 грн. | 43 пропозиції | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14400F BOX | від 7 989 грн. | 38 пропозицій | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14500 BOX | від 10 058 грн. | 42 пропозиції | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14500 OEM | від 12 440 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14600K BOX | від 13 640 грн. | 44 пропозиції | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14600KF BOX | від 12 569 грн. | 41 пропозиція | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14600KF OEM | від 12 995 грн. | 7 пропозицій | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14600K OEM | від 16 840 грн. | 4 пропозиції |