Процесор Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14400F BOX (BX8071514400F)
Відео 13Фото 8 |
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14400F BOX |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14400F BOX
Усі ціни 38 →Intel Core i5-14400F 2.5(4.7)GHz 20MB s1700 Box (BX8071514400F) BX80715144 | 9 305 грн. |
Процесор INTEL Core i5-14400F 10C(6P+4E) up 4.7GHz 20MB LGA1700 BOX (BX807 | 9 224 грн. |
Процесор Intel Core i5 14400F 2.5GHz (20MB, Raptor Lake Refresh, 65W, S170 | 8 873 грн. |
Процесор Intel Core i5-14400F 10C/16T 2.5GHz 20Mb LGA1700 65W graphics Box | 9 413 грн. |
Intel Core i5-14400F (BX8071514400F) | 8 240 грн. |
Останній динозавр
Intel Core i5-14400F - процесор з 10 фізичними ядрами та 16 віртуальними потоками, але без інтегрованої відеокарти, про що свідчить індекс F. Належить до сімейства Raptor Lake Refresh, останнього для сокету LGA 1700 та з підтримкою двох типів пам'яті: DDR. Укомплектований простим боксовим кулером, але любителям тиші він не сподобається.
Нагрів вище за норму
Адже заявлені виробником 65 Вт тепла процесор виділяє лише за низької базової частоти. Тоді як у режимі авторозгону Turbo Boost до 4.7 ГГц рівень TDP підвищується до 148 Вт, відповідно, потрібна повітряна вежа з великим вентилятором. Конфігурація ядер у процесора 6+4, тобто шість потужних ядер та чотири енергоефективні.
Штучний інтелект
Додаткові ядерця використовуються для невимогливих фонових завдань, як музичний плеєр, антивірус і месенджери. Є у 14400F окремий нейронний модуль Intel GNA, який у наступному поколінні процесорів Arrow Lake буде замінений на більш функціональний NPU. А від набору інструкцій AVX-512, що не знайшов популярності, компанія Intel планує повністю відмовитися.
Модификації Intel Core i5 Raptor Lake Refresh
Ціни на Intel Core i5 Raptor Lake Refresh |
---|---|---|---|---|
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14400 BOX | від 9 429 грн. | 43 пропозиції | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14400F BOX | від 7 989 грн. | 38 пропозицій | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14500 BOX | від 10 058 грн. | 41 пропозиція | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14500 OEM | від 12 440 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14600K BOX | від 13 640 грн. | 45 пропозицій | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14600KF BOX | від 11 789 грн. | 42 пропозиції | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14600KF OEM | від 12 995 грн. | 8 пропозицій | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14600K OEM | від 16 840 грн. | 4 пропозиції |