Процесор Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14600KF BOX
Відео 13Фото 8 |
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14600KF BOX |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Купити Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14600KF BOX
Усі ціни 41 →Intel Core i5-14600KF 3.5(5.3)GHz 24MB s1700 Box (BX8071514600KF) BX807151 | 13 366 грн. |
Процесор INTEL Core i5-14600KF (14C(6P+8E), up 5.3GHz, 24MB, LGA1700) BOX | 13 299 грн. |
Процесор Intel Core i5 14600KF 3.5GHz (24MB, Raptor Lake Refresh, 125W, S1 | 12 719 грн. |
Процесор Intel Core i5-14600KF 14C/20T 3.5GHz 24Mb LGA1700 125W graphics B | 13 540 грн. |
Процесор Intel Core i5-14600KF (BX8071514600KF) | 12 779 грн. |
Двадцять потоків
Intel Core i5-14600KF - процесор з гібридною архітектурою Raptor Lake Refresh, що поєднує шість потужних ядер, кожне з яких ділиться на два віртуальні потоки Hyper-Threading, та вісім додаткових енергоефективних ядер. Сумарно виходить 20 потоків, навантаження на які рівномірно розподіляє інтелектуальний планувальник Intel APO (Application Optimization).
Авторозгін 5+ ГГц
Саме APO є головною відмінністю 14-го покоління Intel Core від попереднього 13-го, де застосовувався примітивніший Thread Director. Найбільший приріст продуктивності від APO отримують ігри – до 15 відсотків. Автоматичний розгін Intel Turbo Boost піднімає частоту процесора до 5.3 ГГц, при цьому тепловиділення підвищується до 181 Вт.
Два типи пам'яті
Боксовим кулером процесори з індексом K компанія Intel традиційно не комплектує, та він би і не впорався. Обов'язково потрібна велика вежа чи навіть система рідинного охолодження. Оперативна пам'ять підтримується як DDR4, так і DDR5, але не обидва види одночасно, з частотою до 8000 МГц. А ось інтегрованої відеокарти немає, про що свідчить індекс F.
Модификації Intel Core i5 Raptor Lake Refresh
Ціни на Intel Core i5 Raptor Lake Refresh |
---|---|---|---|---|
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14400 BOX | від 9 429 грн. | 43 пропозиції | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14400F BOX | від 7 989 грн. | 38 пропозицій | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14500 BOX | від 10 058 грн. | 42 пропозиції | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14500 OEM | від 12 440 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14600K BOX | від 13 640 грн. | 44 пропозиції | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14600KF BOX | від 12 569 грн. | 41 пропозиція | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14600KF OEM | від 12 995 грн. | 7 пропозицій | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14600K OEM | від 16 840 грн. | 4 пропозиції |