Процесор Intel Core i5 Raptor Lake i5-13400 BOX (BX8071513400)
Відео 22Фото 4 |
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13400 BOX |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Core i5 Raptor Lake i5-13400 BOX
Усі ціни 35 →Intel Core i5-13400 2.5(4.6)GHz 20MB s1700 Box (BX8071513400) BX8071513400 | 10 009 грн. |
Процесор Intel Core i5-13400 10C/16T 2.5GHz 20Mb LGA1700 65W Box (BX807151 | 10 237 грн. |
Процесор Intel Core i5-13400 (BX8071513400) | 9 759 грн. |
Intel Core i5-13400 (BX8071513400) Ua | 9 936 грн. |
Intel Core i5-13400 (BX8071513400) Ua | 9 889 грн. |
ще 20 пропозицій
Відчувається покращення інтел, користувався 12400, тепер перейшов на 13400, різниця є і я радію куплю! 10 ядер 16 потоків, 20мб Кешу, архітектура, 4.6 ГГц ціна трохи Дмитрий Глухов: користуюся Intel i5-13400 BOX менше місяця |
Користуюсь цим процесором кілька днів і що можу сказати. У комплекті зі СРО 240 при максимальній завантаженості гріється до 50 градусів. Холодний, сильний камінь. Поки що все добре Михаил Олийнык: користуюся Intel i5-13400F BOX менше місяця |
Додати відгук
4 травня 2023, 19:38
Наличие кулера не указано в описании. Его нет в комплекте? #
Показано 3 із 10 запитань
ще 7 запитань
Відеоогляди
Модификації Intel Core i5 Raptor Lake
Ціни на Intel Core i5 Raptor Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13400 BOX | від 9 450 грн. | 35 пропозицій | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13400 OEM | від 8 403 грн. | 42 пропозиції | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13400F BOX | від 7 899 грн. | 45 пропозицій | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13400F OEM | від 7 908 грн. | 34 пропозиції | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13400T OEM | від 12 160 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13500 BOX | від 10 515 грн. | 34 пропозиції | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13500 OEM | від 10 635 грн. | 9 пропозицій | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13500T OEM | від 12 840 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13600 OEM | від 13 200 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13600K BOX | від 12 644 грн. | 33 пропозиції | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13600KF BOX | від 11 315 грн. | 43 пропозиції | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13600KF OEM | від 11 774 грн. | 22 пропозиції | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13600K OEM | від 14 880 грн. | 6 пропозицій | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13600T OEM | від 14 080 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →