Процесор Intel Core i5 Raptor Lake i5-13400F BOX (BX8071513400F)
Відео 22Фото 4 |
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13400F BOX |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Купити Intel Core i5 Raptor Lake i5-13400F BOX
Усі ціни 46 →Процесор Intel Core i5-13400F (BX8071513400F) | 8 407 грн. |
Intel Core i5-13400F 2.5(4.6)GHz 20MB s1700 Box (BX8071513400F) BX80715134 | 8 571 грн. |
Процесор INTEL Core i5-13400F (10C(6P+4E)(/16T, 2.5GHz, 20MB, LGA1700) BOX | 8 542 грн. |
Процесор Intel Core i5-13400F (BX8071513400F) | 8 249 грн. |
Intel Core i5-13400F (BX8071513400F) Ua | 8 485 грн. |
Користуюсь цим процесором кілька днів і що можу сказати. У комплекті зі СРО 240 при максимальній завантаженості гріється до 50 градусів. Холодний, сильний камінь. Поки що все добре Михаил Олийнык: користуюся Intel i5-13400F BOX менше місяця |
Відчувається покращення інтел, користувався 12400, тепер перейшов на 13400, різниця є і я радію куплю! 10 ядер 16 потоків, 20мб Кешу, архітектура, 4.6 ГГц ціна трохи Дмитрий Глухов: користуюся Intel i5-13400 BOX менше місяця |
Універсальний солдат
Intel Core i5-13400F – універсальний процесор для ігрового або професійно робочого комп'ютера. Має шість потужних ядер архітектури Raptor Lake, кожне з яких ділиться на два віртуальні потоки Hyper-Threading, і ще чотири додаткові енергоефективні ядра Gracemont. Разом виходить 16 потоків, що більше ніж у попереднього 12400F і конкуруючого Ryzen 57600.
Розміщення пріоритетів
Інтелектуальний планувальник Intel Thread Director у режимі реального часу балансує різні програми між ядрами. Складні завдання, як веб-браузер, гра або відеоредактор, обробляються потужними ядрами. А відносно прості, наприклад, антивірус, аудіоплеєр і месенджери — енергоефективними ядерцями.
Сам себе розганяє
Технологія Turbo Boost автоматично розганяє процесор до частоти 4.6 ГГц, після чого тепловиділення зростає з 65 до 148 Вт. Маленький комплектний кулер Intel Laminar вже не впорається, чи потрібна повітряна вежа або водянка. Індекс F означає відсутність інтегрованої відеокарти, але у високопродуктивному ПК все одно обов'язково буде дискретна.
Модификації Intel Core i5 Raptor Lake
Ціни на Intel Core i5 Raptor Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13400 BOX | від 8 931 грн. | 37 пропозицій | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13400 OEM | від 8 403 грн. | 43 пропозиції | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13400F BOX | від 7 899 грн. | 46 пропозицій | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13400F OEM | від 7 908 грн. | 35 пропозицій | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13400T OEM | від 12 160 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13500 BOX | від 10 515 грн. | 37 пропозицій | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13500 OEM | від 10 635 грн. | 11 пропозицій | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13500T OEM | від 12 840 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13600 OEM | від 13 200 грн. | 5 пропозицій | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13600K BOX | від 12 644 грн. | 34 пропозиції | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13600KF BOX | від 11 316 грн. | 43 пропозиції | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13600KF OEM | від 11 620 грн. | 23 пропозиції | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13600K OEM | від 14 880 грн. | 6 пропозицій | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13600T OEM | від 14 080 грн. | 4 пропозиції |