Процесор Intel Core i7 Haswell i7-4770S
Відео 14Фото 2 | Очікується у продажу 24 276 грн. Роз'єм (Socket): Intel LGA 1150; Кількість ядер (cores): 4; Кількість потоків (threads): 8; Частота (ГГц): 3.1; Модель IGP: HD Graphics 4600; |
Intel Core i7 Haswell i7-4770S |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Intel Core i7 Haswell
Ціни на Intel Core i7 Haswell |
---|---|---|---|---|
Intel Core i7 Haswell i7-4770 | від 5 318 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Core i7 Haswell i7-4770K | від 5 486 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Core i7 Haswell i7-4790 | від 4 889 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Core i7 Haswell i7-4790S | від 5 611 грн. | 1 пропозиція |
Рекомендуємо