Процесор Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900K OEM (CM8071505094011)
Відео 14Фото 4 |
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900K OEM |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900K OEM
Усі ціни 6 →Процесор Intel Core i9-13900K 3.0GHz Tray (CM8071505094011) | 28 249 грн. |
Intel Core i9-13900K 3.0GHz Tray (CM8071505094011) | 27 560 грн. |
Intel Core i9-13900K 3.0GHz Tray (CM8071505094011) | 28 249 грн. |
Intel Core i9-13900K 3.0GHz Tray (CM8071505094011) | 28 938 грн. |
Процесор Intel Core i9-13900K (CM8071505094011) | 28 929 грн. |
Процессор Intel Core i9-13900K (CM8071505094011) | 28 935 грн. |
Відеоогляди
Модификації Intel Core i9 Raptor Lake
Ціни на Intel Core i9 Raptor Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900 BOX | від 23 592 грн. | 23 пропозиції | ||
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900F BOX | від 17 559 грн. | 32 пропозиції | ||
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900F OEM | від 26 920 грн. | 10 пропозицій | ||
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900K BOX | від 18 272 грн. | 31 пропозиція | ||
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900KF BOX | від 20 250 грн. | 28 пропозицій | ||
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900KF OEM | від 17 250 грн. | 6 пропозицій | ||
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900K OEM | від 27 560 грн. | 6 пропозицій | ||
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900KS BOX | від 19 656 грн. | 43 пропозиції | ||
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900T OEM | від 30 280 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →