Процесор Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900KF BOX (BX8071513900KF)
Відео 14Фото 4 |
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900KF BOX |
|
Екстремально потужний 24-ядерний процесор топового рівня, який є флагманом у новій лінійці десктопних процесорів Intel Raptor Lake. Пристрій містить сукупно 24 обчислювальні ядра і підтримує 32 потоку інструкцій. Як і в моделях Alder Lake 2021 випуску тут використовується гібридна структура, що складається з потужних P-ядер і енергоефективних E-ядер, які активуються залежно від типу і рівня навантаження.
Базова частота P-ядер становить 3.0 ГГц, всі разом вони можуть автоматично розганятися до 5.4 ГГц. Завдяки підтримці технології Thermal Velocity Boost, тактова частота одного або декількох ядер може ненадовго піднятися до 5.8 ГГц. Унікальна особливість чипа полягає в його вмінні працювати як з оперативною пам'яттю класу DDR4, так і більш сучасною DDR5. У першому випадку підтримується максимальна частота 3200 МГц, у другому 5600 МГц.
У синтетичних тестах, які оцінюють багатопотокове навантаження, Core i9 Raptor Lake випереджає попередника в особі Core i9-12900KF (архітектура Alder Lake) майже на 35%. Перевага в однопотокових тестах становить близько 10%. Приріст у багатоядерній швидкодії зумовлений збільшеною кількістю ядер з 16 до 24 штук. Підвищення одноядерної продуктивності пов'язане із збільшеною тактовою частотою. У режимі максимального навантаження заявлений TDP складає 253 Вт, тому пару до чипа потрібен потужний блок живлення. Для встановлення в ПК знадобиться материнська плата із сокетом LGA 1700, який також підтримується чіпами поточного покоління Alder Lake.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Купити Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900KF BOX
Усі ціни 33 →Intel Core i9-13900KF 3.0(5.8)GHz 36MB s1700 Box (BX8071513900KF) BX807151 | 28 329 грн. |
Процесор Intel Core i9-13900KF (BX8071513900KF) | 21 899 грн. |
Intel Core i9-13900KF (BX8071513900KF) Ua | 25 097 грн. |
Intel Core i9-13900KF (BX8071513900KF) Ua | 25 218 грн. |
Процесор Intel Core i9-13900KF (BX8071513900KF) Core i9-13900KF (BX8071513 | 22 018 грн. |
Модификації Intel Core i9 Raptor Lake
Ціни на Intel Core i9 Raptor Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900 BOX | від 23 658 грн. | 36 пропозицій | ||
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900F BOX | від 17 716 грн. | 57 пропозицій | ||
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900F OEM | від 26 920 грн. | 10 пропозицій | ||
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900K BOX | від 18 275 грн. | 39 пропозицій | ||
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900KF BOX | від 20 453 грн. | 33 пропозиції | ||
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900KF OEM | від 17 250 грн. | 6 пропозицій | ||
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900K OEM | від 27 557 грн. | 6 пропозицій | ||
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900KS BOX | від 19 607 грн. | 69 пропозицій | ||
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900T OEM | від 30 280 грн. | 4 пропозиції |