Процесор Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900T OEM (CM8071504820403)
Відео 14Фото 4 |
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900T OEM |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900T OEM
Процесор Intel Core I9-13900T 1.1Ghz Fc-Lga16A 36M Cache Tray Cpu (Cm80715 | 31 037 грн. |
Intel Core I9-13900T 1.1Ghz Fc-Lga16A 36M Cache Tray Cpu (Cm8071504820403) | 30 280 грн. |
Intel Core I9-13900T 1.1Ghz Fc-Lga16A 36M Cache Tray Cpu (Cm8071504820403) | 31 037 грн. |
Intel Core I9-13900T 1.1Ghz Fc-Lga16A 36M Cache Tray Cpu (Cm8071504820403) | 31 794 грн. |
Відеоогляди
Модификації Intel Core i9 Raptor Lake
Ціни на Intel Core i9 Raptor Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900 BOX | від 23 592 грн. | 24 пропозиції | ||
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900F BOX | від 18 149 грн. | 32 пропозиції | ||
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900F OEM | від 26 920 грн. | 10 пропозицій | ||
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900K BOX | від 18 275 грн. | 31 пропозиція | ||
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900KF BOX | від 20 225 грн. | 28 пропозицій | ||
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900KF OEM | від 17 250 грн. | 7 пропозицій | ||
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900K OEM | від 27 560 грн. | 7 пропозицій | ||
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900KS BOX | від 19 656 грн. | 44 пропозиції | ||
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900T OEM | від 30 280 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →