Процесор Intel Xeon w5 Sapphire Rapids w5-3435X OEM (PK8071305082000)
Відео 8Фото 8 | Очікується у продажу 132 120 грн. Роз'єм (Socket): Intel LGA 4677; Кількість ядер (cores): 16; Performance (cores): 16; Кількість потоків (threads): 32; Performance-core Base (ГГц): 3.1; Модель IGP: немає; Підтримка PCI Express: 5.0; |
Intel Xeon w5 Sapphire Rapids w5-3435X OEM |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Intel Xeon w5 Sapphire Rapids
Ціни на Intel Xeon w5 Sapphire Rapids |
---|---|---|---|---|
Intel Xeon w5 Sapphire Rapids w5-2445 OEM | від 50 920 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Xeon w5 Sapphire Rapids w5-2465X BOX | від 76 880 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Xeon w5 Sapphire Rapids w5-2465X OEM | від 83 400 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Xeon w5 Sapphire Rapids w5-3425 OEM | від 71 200 грн. | 4 пропозиції |
Рекомендуємо