Процесор Intel Xeon w5 Sapphire Rapids w5-2455X OEM (PK8071305127200)
Відео 8Фото 8 | Очікується у продажу 63 876 грн. Роз'єм (Socket): Intel LGA 4677; Кількість ядер (cores): 12; Performance (cores): 12; Кількість потоків (threads): 24; Performance-core Base (ГГц): 3.2; Модель IGP: немає; Підтримка PCI Express: 5.0; |
Intel Xeon w5 Sapphire Rapids w5-2455X OEM |
|
Процесори Xeon W-2400 пропонують 64 ліній PCIe 5.0. У розблокованих процесорів підтримується і розгін ОЗП, зокрема профілі DDR5 XMP 3.0 RDIMM. Підтримується пам'ять ECC.
Використовуються ядра Golden Cove, що підтримують технологію Hyper-Threading. Рівень TPD становить від 120 до 225 Вт, залежно від моделі. Процесори працюю із чіпсетом W790. Підтримка Wi-Fi 6E та проводового 2.5G Ethernet.
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Intel Xeon w5 Sapphire Rapids
Ціни на Intel Xeon w5 Sapphire Rapids |
---|---|---|---|---|
Intel Xeon w5 Sapphire Rapids w5-2445 OEM | від 50 920 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Xeon w5 Sapphire Rapids w5-2465X BOX | від 76 880 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Xeon w5 Sapphire Rapids w5-2465X OEM | від 83 400 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Xeon w5 Sapphire Rapids w5-3425 OEM | від 71 200 грн. | 4 пропозиції |
Рекомендуємо