Процесор Intel Xeon w5 Sapphire Rapids w5-2465X BOX
Відео 8Фото 8 |
Intel Xeon w5 Sapphire Rapids w5-2465X BOX |
|
Процесори Xeon W-2400 пропонують 64 ліній PCIe 5.0. У розблокованих процесорів підтримується і розгін ОЗП, зокрема профілі DDR5 XMP 3.0 RDIMM. Підтримується пам'ять ECC.
Використовуються ядра Golden Cove, що підтримують технологію Hyper-Threading. Рівень TPD становить від 120 до 225 Вт, залежно від моделі. Процесори працюю із чіпсетом W790. Підтримка Wi-Fi 6E та проводового 2.5G Ethernet.
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Xeon w5 Sapphire Rapids w5-2465X BOX
Процесор Intel Xeon w5-2465X 3.1GHz FC-LGA16A 33.75M Cache Boxed CPU (BX80 | 78 802 грн. |
Intel Xeon w5-2465X 3.1GHz FC-LGA16A 33.75M Cache Boxed CPU (BX807132465X) | 76 880 грн. |
Intel Xeon w5-2465X 3.1GHz FC-LGA16A 33.75M Cache Boxed CPU (BX807132465X) | 78 802 грн. |
Intel Xeon w5-2465X 3.1GHz FC-LGA16A 33.75M Cache Boxed CPU (BX807132465X) | 80 724 грн. |
Відеоогляди
Модификації Intel Xeon w5 Sapphire Rapids
Ціни на Intel Xeon w5 Sapphire Rapids |
---|---|---|---|---|
Intel Xeon w5 Sapphire Rapids w5-2445 OEM | від 50 920 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Xeon w5 Sapphire Rapids w5-2465X BOX | від 76 880 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Xeon w5 Sapphire Rapids w5-2465X OEM | від 83 400 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Xeon w5 Sapphire Rapids w5-3425 OEM | від 71 200 грн. | 4 пропозиції |
Рекомендуємо