Процесор Intel Xeon w5 Sapphire Rapids w5-3425 OEM (PK8071305082100)
Відео 8Фото 8 |
Intel Xeon w5 Sapphire Rapids w5-3425 OEM |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Xeon w5 Sapphire Rapids w5-3425 OEM
Процесор Intel CPU Xeon W5-3425 12x3.2 30MB FCLGA4677 (PK8071305082100) | 72 980 грн. |
Intel CPU Xeon W5-3425 12x3.2 30MB FCLGA4677 (PK8071305082100) | 71 200 грн. |
Intel CPU Xeon W5-3425 12x3.2 30MB FCLGA4677 (PK8071305082100) | 72 980 грн. |
Intel CPU Xeon W5-3425 12x3.2 30MB FCLGA4677 (PK8071305082100) | 74 760 грн. |
Відеоогляди
Модификації Intel Xeon w5 Sapphire Rapids
Ціни на Intel Xeon w5 Sapphire Rapids |
---|---|---|---|---|
Intel Xeon w5 Sapphire Rapids w5-2445 OEM | від 50 920 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Xeon w5 Sapphire Rapids w5-2465X BOX | від 76 880 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Xeon w5 Sapphire Rapids w5-2465X OEM | від 83 400 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Xeon w5 Sapphire Rapids w5-3425 OEM | від 71 200 грн. | 4 пропозиції |
Рекомендуємо