Витяжка Interline Sway BL A/60 GL/S чорний
Interline Sway BL A/60 GL/S чорний 2021 рікпотужна білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Interline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Interline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Interline Sway BL A/60 GL/S чорний
Усі ціни 34 →Interline Interline Sway BL A/60 GL/S | 7 499 грн. |
Кухонні витяжки INTERLINE SWAY BL A/60 GL/S (14382) | 7 125 грн. |
INTERLINE SWAY BL A/60 GL/S | 8 999 грн. |
Витяжка вбудована Interline Sway BL A/60 GL/S | 7 200 грн. |
INTERLINE SWAY BL A/60 GL/S | 7 159 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Interline Sway BL A/60 GL/S
Ціни на Interline Sway BL A/60 GL/S |
---|---|---|---|---|
Interline Sway WH A/60 GL/S білий | від 7 156 грн. | 36 пропозицій | ||
Interline Sway BL A/60 GL/S чорний | від 7 061 грн. | 36 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →