Витяжка Interline Zet BL A/60 PB/2/T чорний
Фото 8 |
Interline Zet BL A/60 PB/2/T чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Interline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Interline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Interline Zet BL A/60 PB/2/T чорний
Усі ціни 17 →Interline Interline ZET BL A/60 PB/2/T | 3 199 грн. |
Кухонна витяжка Interline ZET BL A/60 PB/2/T | 2 999 грн. |
Кухонні витяжки INTERLINE ZET BL A/60 PB/2/T (17457) | 3 040 грн. |
Витяжка купольна Interline Zet BL A/60 PB/2/T | 3 300 грн. |
INTERLINE ZET BL A/60 PB/2/T | 3 130 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Interline Zet BL A/60 PB/2/T
Ціни на Interline Zet BL A/60 PB/2/T |
---|---|---|---|---|
Interline Zet WH A/60 PB/2/T білий | від 2 699 грн. | 33 пропозиції | ||
Interline Zet X A/60 PB/2/T нержавіюча сталь | від 2 999 грн. | 3 пропозиції | ||
Interline Zet BL A/60 PB/2/T чорний | від 2 999 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →