Верхній душ Hansgrohe Crometta S 240 26725000
Фото 3 |
Hansgrohe Crometta S 240 26725000 |
|
З технологією EcoSmart витрачає на 60% менше води. Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean). Матеріал душового диска: пластик
Можна використовувати при тиску води всього 0.2 бар
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Crometta S 240 26725000
Верхній душ ДУША HANSGROHE CROMETTA S LOWPRESSURE 240 1JET 26725000 | 11 935 грн. |
Верхній душ ДУША HANSGROHE CROMETTA S LOWPRESSURE 240 1JET 26725000 | 11 758 грн. |
Верхній душ HANSGROHE CROMETTA S 240 1jet LOWPRESSURE / хром (26725000) | 11 935 грн. |
Hansgrohe Crometta S 240 1jet хром 6725000 26725000 | 11 935 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →