Змішувач MIXXUS Premium Kvadro 001 MI5803
Фото 4 |
MIXXUS Premium Kvadro 001 MI5803 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS Premium Kvadro 001 MI5803
Усі ціни 7 →Кран для умивальника одновентильний MIXXUS PREMIUM KVADRO 001 хром латунь | 1 782 грн. |
Змішувач для умивальника MIXXUS PREMIUM KVADRO 001 (MI5803) | 1 782 грн. |
Змішувач для умивальника MIXXUS PREMIUM литий латунний хромований KVADRO 0 | 1 818 грн. |
Змішувач для умивальника Mixxus Premium Kvadro 001 (MI5803) | 1 782 грн. |
Змішувач для раковини MIXXUS PREMIUM KVADRO 001 (MI5803) | 1 782 грн. |
Змішувач для умивальника MIXXUS PREMIUM KVADRO 001 | 1 782 грн. |
Кран для умивальника одновентильний MIXXUS PREMIUM KVADRO 001 хром латунь | 1 782 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →