Сковорідка RiNGEL Be Tasty RG-1142-26 26 см (6616220)
Фото 5 |
RiNGEL Be Tasty RG-1142-26 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Be Tasty RG-1142-26 26 см
Сковорода RINGEL IQ Be Tasty 26 см б/кришки | 595 грн. |
Сковорода RINGEL IQ Be Tasty RG-1142-26 (26см) | 1 103 грн. |
Сковорода Ringel IQ Be Tasty 26 см без кришки (RG-1142-26) | 864 грн. |
Сковорода Ringel Be Testy d26 см алюміній з антипригарним покриттям (1142- | 766 грн. |
Модификації RiNGEL Be Tasty RG-1142-26
Ціни на RiNGEL Be Tasty RG-1142-26 |
---|---|---|---|---|
RiNGEL Be Tasty RG-1142-20 20 см | від 544 грн. | 5 пропозицій | ||
RiNGEL Be Tasty RG-1142-24 24 см | від 700 грн. | 5 пропозицій | ||
RiNGEL Be Tasty RG-1142-26 26 см | від 595 грн. | 6 пропозицій | ||
RiNGEL Be Tasty RG-1142-28 28 см | від 649 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →