Кухонний ніж Fiskars Functional Form 1057545
Fiskars Functional Form 1057545 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars Functional Form 1057545
Усі ціни 31 →Ніж для коренеплодів із вигнутим лезом Fiskars Functional Form 7 см 105754 | 541 грн. |
Ніж Fiskars Ff для овочів вигнутий 8 см (1057545) | 541 грн. |
Нож Fiskars Ff для овощей изогнутый 8 см (1057545) | 541 грн. |
FISKARS Нож для овощей изогнутый FF 8см (1057545) | 569 грн. |
Нож овощной с изогнутым лезвием Fiskars Functional Form (1057545) | 429 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →