Кухонний ніж Fiskars Functional Form 1057542
Fiskars Functional Form 1057542 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars Functional Form 1057542
Усі ціни 26 →Ніж для коренеплодів Fiskars Functional Form 11 см 1057542 | 541 грн. |
Ніж Fiskars Ff для коренеплодів 11 см (1057542) | 541 грн. |
Нож Fiskars Ff для корнеплодов 11 см (1057542) | 541 грн. |
FISKARS Нож FF для коренеплодов 11 см (1057542) | 290 грн. |
Нож для очистки овощей Fiskars Functional Form 11 см (1057542) | 399 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →