Каструля Krauzer Constant 78005
Фото 10 |
Krauzer Constant 78005 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauzer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauzer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauzer Constant 78005
Каструля 2 л Krauzer Constant 16 см нержавіюча сталь арт. 78005 | 439 грн. |
Каструля 2,0л KRAUZER 78005 Constant Serie (Нерж.16 см) | 412 грн. |
Каструля нержавіюча сталь з кришкою 2л KRAUZER 78005 Constant Serie 16 см | 581 грн. |
Модификації Krauzer Constant 78005
Ціни на Krauzer Constant 78005 |
---|---|---|---|---|
Krauzer Constant 78001 | від 339 грн. | 6 пропозицій | ||
Krauzer Constant 78003 | від 365 грн. | 6 пропозицій | ||
Krauzer Constant 78005 | від 412 грн. | 3 пропозиції | ||
Krauzer Constant 78006 | від 449 грн. | 5 пропозицій | ||
Krauzer Constant 78007 | від 519 грн. | 7 пропозицій | ||
Krauzer Constant 78008 | від 569 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →