Сковорідка Maestro MR1215-20 20 см
Фото 6 |
Maestro MR1215-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR1215-20 20 см
Усі ціни 21 →Сковорода без крышки Maestro 20 см 1215-20-MR | 320 грн. |
Maestro 1215-20-MR | 234 грн. |
Сковорідка Maestro MR-1215-20 1215-20м | 244 грн. |
Сковорода Maestro 20 см MR1215-20 | 578 грн. |
Сковорода універсальна Maestro MR-1215-20 20 см | 449 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації Maestro MR1215-20
Ціни на Maestro MR1215-20 |
---|---|---|---|---|
Maestro MR1215-20 20 см | від 234 грн. | 25 пропозицій | ||
Maestro MR1215-24 24 см | від 296 грн. | 23 пропозиції | ||
Maestro MR1215-26 26 см | від 332 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →