Літня шина Kumho Ecsta PS71 225/40 R18 88Y Run Flat
Відео 9Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Kumho Ecsta PS71 225/40 R18 88Y Run Flat |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kumho 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kumho.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kumho Ecsta PS71 225/40 R18 88Y Run Flat
Kumho Ecsta PS71 225/40 R18 88Y Run Flat | 5 194 грн. |
Kumho ECSTA PS71 225/40 R18 88Y ROF | 4 458 грн. |
Kumho Ecsta PS71 225/40 R18 88Y Run Flat 2233183 | 4 754 грн. |
Kumho Ecsta PS71 225/40 R18 88Y Run Flat | 5 084 грн. |
Відеоогляди
Модификації Kumho Ecsta PS71 225/40 R18 88Y Run Flat
Ціни на Kumho Ecsta PS71 225/40 R18 88Y Run Flat |
---|---|---|---|---|
Kumho Ecsta PS71 225/40 R18 88Y | від 5 888 грн. | 1 пропозиція | ||
Kumho Ecsta PS71 225/40 R18 88Y Run Flat | від 4 458 грн. | 4 пропозиції | ||
Kumho Ecsta PS71 225/40 R18 92Y | від 3 334 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →