Умивальник Laufen Living 816438 1800 мм чаша по центру
Фото 6 | Товар застарів 41 370 грн. Тип монтажу: накладний на стільницю; Матеріал корпуса: кераміка (підтип неуточнений); Форма: прямокутна; Крило; Отвір під змішувач; Країна походження бренду: Швейцарія; Габарити (мм): 1800х480х120; |
Laufen Living 816438 650 мм Перелив 650 мм 900 мм Перелив Перелив 1300 мм1300 мм чаша по центру Перелив 1800 мм чаша по центру |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laufen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laufen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Laufen Living 816438
Ціни на Laufen Living 816438 |
---|---|---|---|---|
Laufen Living 816431 650 мм Перелив | від 14 840 грн. | 3 пропозиції | ||
Laufen Living 816433 900 мм Перелив | від 25 600 грн. | 3 пропозиції | ||
Laufen Living 816436 1300 мм | від 39 884 грн. | 1 пропозиція | ||
Laufen Living 816435 1300 мм чаша по центру Перелив | від 32 240 грн. | 6 пропозицій |