Умивальник Laufen Living 816433 900 мм Перелив
Фото 6 |
Laufen Living 816433 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laufen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laufen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Laufen Living 816433 900 мм Перелив
Laufen Living Square 90x48 H8164330001091 | 25 600 грн. |
Laufen Living Square 90x48 H8164330001091 | 26 240 грн. |
Laufen Living Square 90x48 H8164330001091 | 26 880 грн. |
Модификації Laufen Living 816433
Ціни на Laufen Living 816433 |
---|---|---|---|---|
Laufen Living 816431 650 мм Перелив | від 14 840 грн. | 3 пропозиції | ||
Laufen Living 816433 900 мм Перелив | від 25 600 грн. | 3 пропозиції | ||
Laufen Living 816436 1300 мм | від 39 884 грн. | 2 пропозиції | ||
Laufen Living 816435 1300 мм чаша по центру Перелив | від 32 240 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →