Змішувач Frap H49 F2249-6
Фото 6 |
Frap H49 F2249-6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Frap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Frap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Frap H49 F2249-6
Усі ціни 6 →Змішувач для ванної одноважільний із довгим виливом FRAP чорний латунь F22 | 3 041 грн. |
Змішувач для ванни Frap F2249-6, чорний/хром 1040774 | 3 041 грн. |
Смеситель для ванной FRAP F2249-6 | 3 041 грн. |
Змішувач для ванни Frap F2249-6, чорний/хром | 3 276 грн. |
Смеситель для ванны Frap F2249-6, черный/хром | 2 585 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із довгим виливом FRAP чорний латунь F22 | 3 041 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →