Змішувач Frap H49 F2249
Фото 8 |
Frap H49 F2249 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Frap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Frap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Frap H49 F2249
Усі ціни 19 →Змішувач для ванної одноважільний із довгим виливом FRAP білий латунь F224 | 3 117 грн. |
Змішувач для ванни Frap F2249, білий/хром 1033670 | 3 117 грн. |
Смеситель для ванной FRAP F2249 | 2 805 грн. |
Змішувач для ванни Frap F2249, білий/хром | 3 117 грн. |
Змішувач для ванни Frap H49 F2249 | 3 117 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →