Кухонний топірець TESCOMA Presto 863044
TESCOMA Presto 863044 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TESCOMA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TESCOMA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TESCOMA Presto 863044
Усі ціни 8 →Сокира Tescoma Presto 16 см (863044) | 417 грн. |
Топорик Tescoma Presto 16 см (863044) | 418 грн. |
Сокирка Tescoma PRESTO, 16 см 863044 | 399 грн. |
Сокирка Tescoma Presto 16 см (863044) | 399 грн. |
Сокирка PRESTO 16 см TESCOMA (863044) | 439 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →