Кухонний топірець Tramontina Plenus 23430/135
Tramontina Plenus 23430/135 |
|
Рукоятки з поліпропілену. Нержавіюча сталь AISI 420. Гарт в кілька етапів (термічна Гарт, охолодження, проморожування, нагрівання газом).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Plenus 23430/135
Усі ціни 12 →Ніж топірець Tramontina Plenus Light Grey 127 мм (23430/135) | 431 грн. |
Нож топорик Tramontina Plenus Light Grey 127 мм (23430/135) | 431 грн. |
Нож TRAMONTINA PLENUS light grey топорик 127мм инд. блистер (23430/135) 23 | 441 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Plenus Light Grey Сікач 127 мм (23430/135) 23430/1 | 360 грн. |
TRAMONTINA Топорик кухонный Plenus light grey 23430/135 12.7 см | 459 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Tramontina Plenus 23430/135
Ціни на Tramontina Plenus 23430/135 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Plenus 23430/135 | від 360 грн. | 15 пропозицій | ||
Tramontina Plenus 23430/165 | від 339 грн. | 30 пропозицій | ||
Tramontina Plenus 23430/105 | від 365 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →