Сковорідка Fissman Diamond 14305 24 см
Фото 3 |
Fissman Diamond 14305 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Diamond 14305 24 см
Усі ціни 14 →Fissman Diamond 24x7.2 см (14305) | 1 665 грн. |
Fissman Diamond 24x7.2 см (14305) | 1 665 грн. |
Пательня Fissman Diamond 24см (14305) | 1 701 грн. |
Сковорода без крышки Fissman Diamond 24 см 14305 | 1 674 грн. |
Глибока сковорідка Fissman Diamond 24x7,2 см 14305 | 1 665 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Fissman Diamond 14305
Ціни на Fissman Diamond 14305 |
---|---|---|---|---|
Fissman Diamond 14305 24 см | від 1 580 грн. | 17 пропозицій | ||
Fissman Diamond 14307 26 см | від 1 325 грн. | 3 пропозиції | ||
Fissman Diamond 14306 28 см | від 2 172 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →