Велосипед Merida Big.Nine 400 2022 frame XL
Merida Big.Nine 400 2022 frame XL |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Merida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Merida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Merida Big.Nine 400 2022 frame XL
Ціни на Merida Big.Nine 400 2022 frame XL |
---|---|---|---|---|
Merida Big.Nine 400 2022 frame L | від 42 640 грн. | 2 пропозиції | ||
Merida Big.Nine 400 2022 frame M | від 42 640 грн. | 2 пропозиції | ||
Merida Big.Nine 400 2022 frame S | від 42 640 грн. | 4 пропозиції | ||
Merida Big.Nine 400 2022 frame XL | від 42 640 грн. | 2 пропозиції |