Стрічкова шліфмашина Metabo RBE 15-180 Set 602243500
Metabo RBE 15-180 Set 602243500 |
|
Максимальний діаметр оброблюваної труби 180 мм
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo RBE 15-180 Set 602243500
Усі ціни 6 →Шліфувальна машина для труб Metabo RBE 15-180 (602243500) | 27 886 грн. |
Стрічкова шліфмашина Metabo RBE 15-180 Set 602243500 | 27 886 грн. |
Шліфмашина для труб Metabo RBE 15-180 Set 602243500 | 27 886 грн. |
Metabo RBE 15-180 Set 602243500 | 44 080 грн. |
Metabo RBE 15-180 Set 602243500 | 45 182 грн. |
Metabo RBE 15-180 Set 602243500 | 46 284 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →