Стрічкова шліфмашина Metabo BFE 9-20 Set 602244500
Metabo BFE 9-20 Set 602244500 без кейскейс |
|
Модель 602244000 поставляється без аксесуарів, а в комплекті моделі 602244500 кейс і набір приладдя
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo BFE 9-20 Set 602244500
Усі ціни 8 →Стрічковий напилок Metabo BFE 9-20 Set (602244500) | 22 299 грн. |
Стрічковий напилок Metabo BFE 9-20 Set 602244500 | 22 300 грн. |
Шлифмашина ленточная Metabo BFE 9-20 SET (602244500) | 22 300 грн. |
Напильник стрічковий Metabo BFE 9-20 SET (0.95 Вт, 6-19 мм) (602244500) 60 | 22 300 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Metabo BFE 9-20 Set 602244500
Ціни на Metabo BFE 9-20 Set 602244500 |
---|---|---|---|---|
Metabo BFE 9-20 602244000 | від 18 575 грн. | 11 пропозицій | ||
Metabo BFE 9-20 Set 602244500 | від 22 299 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →