Шліфувальна машина Metabo S 18 LTX 115 600154850
Metabo S 18 LTX 115 600154850 |
|
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo S 18 LTX 115 600154850
Усі ціни 7 →Акумуляторна щіткова шліфувальна машина Metabo S 18 LTX 115 без АКБ (60015 | 12 387 грн. |
Акумуляторна щіткова машина Metabo S 18 LTX 115 (каркас) 600154850 | 12 387 грн. |
Акумуляторна щіткова шліфувальна машина Metabo S 18 LTX 115, без акб і з/п | 12 387 грн. |
Шлифмашина щеточная аккумуляторная Metabo S 18 LTX 115 (600154850) - без а | 12 387 грн. |
Щеточная шлифовальная машина Metabo S 18 Ltx 115 (600154850) | 12 372 грн. |
Акк. Кутова шліфмашина Metabo S 18 LTX 115 INOX (600154850) (каркас) | 12 387 грн. |
Акумуляторна щіткова шліфувальна машина Metabo S 18 LTX 115 INOX, 18 В, Ка | 16 450 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →