Шліфувальна машина Metabo SRE 4350 TurboTec 611350700
Відео 2Фото 8 |
Metabo SRE 4350 TurboTec 611350700 без кейскейс |
|
Модель 611350000 поставляється без кейса, а в комплекті моделі 611350700 є кейс
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo SRE 4350 TurboTec 611350700
Вібраційна шліфмашина Metabo SRE 4350 TurboTec MetaLoc 611350700 | 9 296 грн. |
Вібраційна шліфувальна машина Metabo SRE 4350 TurboTec (MetaLoc) 611350700 | 9 296 грн. |
Metabo SRE 4350 TurboTec 611350700 | 15 640 грн. |
Metabo SRE 4350 TurboTec 611350700 | 16 031 грн. |
Metabo SRE 4350 TurboTec 611350700 | 16 422 грн. |
Відеоогляди
Модификації Metabo SRE 4350 TurboTec 611350700
Ціни на Metabo SRE 4350 TurboTec 611350700 |
---|---|---|---|---|
Metabo SRE 4350 TurboTec 611350000 | від 6 988 грн. | 9 пропозицій | ||
Metabo SRE 4350 TurboTec 611350700 | від 9 296 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →